Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak ocenić opis MR u 35-latki?

Dzień dobry, proszę o analizę wyniku rezonansu. Kobieta, lat 34, w sierpniu przez 3 tygodnie non stop bolała mnie głowa, nic nie pomagało. Od tego czasu czasami coś zaboli , głównie w okolicach miesiączki (biorę leki antykoncepcyjne - powiedziano mi, że to przez spadek hormonu). Czasami boli mnie głowa, jeden dzień, na chwilę. Jestem niskociśnieniowcem, średnio mam max 100/60 ), kiedy spada ciśnienie powietrza to też boli glowa. Borelioza negatywna, tarczyca też. Morfologia krwi ok (nieznaczna niedokrwistosc), crp 5, ob też w normie. Proszę o analizę wyniku rezonansu magnetycznego. Lekarz przez telefon powiedział mi, że to może być rak ale musimy poczekać kilka miesięcy i zrobić powtórny rezonans i wtedy zobaczymy (przez te kilka miesięcy mam nie robić nic.....:( ). Proszę o pomoc: W obrębie robaka móżdżku , przyśrodkowo po stronie lewej widoczna strefa hiperintensywna w obrazach o długim TR, wielkości około 10x6mm, bez cech restrykcji dyfuzji, bez wzmocnienia kontrastowego -wskazana wcześniejsza kontrola MR. Reszta wyszła ok tylko to cudo jakieś takie.... Czy to naprawdę jest guz?
KOBIETA, 35 LAT 3 miesiące temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

OBRAZ MRI do interpretacji klinicznej, po konsultacji Do rozwazenia kontrolne MRI Pozdrawiam i zapraszam ; Do pełnej konsultacji neurologicznej Jaki nastrój i sen ? Jaka waga ?? Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy