Jak ocenić ten opis EEG u 28-latki?

Witam czy ktoś mógłby odczytać mój wynik eeg? Badanie było robione ponieważ mam straszne bóle głowy pojawiają się rano czasami trzymają cały dzień czasami zdarza się ze wybudza mnie ból w nocy... Zapis z zaznaczoną a symetrią pod postacią zwiększonego indeksu ostrych fal alfa 9-11Hz o amplitudzie do 80mV w prawej okolicy potyliczno-skroniowej. Hw i Fs nie zmieniają zapisu. Reakcja blokowania zaznaczoną. Czynność podstawowa z dominacja fal 9-11Hz o amplitudzie do 50mV

Witam! Badanie należy osobiście przejrzeć. Nie należy wyciągać zbyt daleko idących wniosków na podstawie lakonicznego opisu. Czasem zbyt śmiała diagnoza może narobić więcej szkody niż pożytku. Ponadto EEG jest jednym z wielu badań dodatkowych - liczy się sam pacjent i jego stan kliniczny. Powodzenia W. Łuczkowski.