Jak odbudować włosy i co jest ich powodem wypadania?

Witam Ostatnio stracilam polowe wlosow. Zrobilam badania, miedzy innymi na tarczyce, ale wszystko bylo w normie. Bo szukaniu informacji w internecie stwierdziłam ze przeproteinowalam wloay i to mocno. Polowa mi po prostu odpadla i odleciala. Zostaly pooalone suche straki i to od samej nasady. Jestem zalamna i przerazona bo nie wiedzialam ze cos takiego moze sie stac. Niewiem co dalej robic, do jakiego lekarza sie udac, jak odbudowac wlosy i czy wogole sie da. Jezeli wlosy sa pourywane u samej nasady jest mozluwe ze kiedys odrosna? Czy martwe po prostu wypadna?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć