Jak odczytać taki wynik MR głowy?

Dzień dobry, mogła bym prosić o interpretację wyniku MR głowy :Badanie MR wykazuje pojedyncze drobne hyperintensywne w T2 i T2 trim obszary średnicy do 3 mm w isto ie białej obu półkul mózgu - prawdopodobnie zmiany pochodzenia degeneracyjnego, naczyniopochodne.

MRI do interpretacji klinicznej! Czy to Pana badanie ?? Ważne objawy, wywiad; Trudno powiedzieć bez Pacjenta... Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne; Ważna pełna ocena stanu zdrowia Pacjenta, ocena wyników badań ; inne schorzenia , tryb pracy i aktywność ... Pozdrawiam i zapraszam