Jak odczytać wynik TK klatki piersiowej mojego taty?

Bardzo proszę o pomoc w odczytaniu wyniku tK klatki piersiowej mojego taty. W szczycie seg VI płuca lewego w przyleganiu bez cech nacieku do 1/4 obwodu aorty zstepujacej pozostając w łączności z wnęka oraz naciekajac szczelinę miedzyplatowa skosna widoczna jest masa tkankowa o charakterze naciekowym. 5,5x3,5x4cm. Guz o pozaciaganych spikularnych zarysach łączy się z oplucną. Wezy chłonne niepodejrzane, struktury kostne bez zmian. Trzon nadnercza z podłużną zmiana ogniskowa.

OPIS TK KLATKI PIERSIOWEJ JAK W OPISIE :" W szczycie seg VI płuca lewego w przyleganiu bez cech nacieku do 1/4 obwodu aorty zstepujacej pozostając w łączności z wnęka oraz naciekajac szczelinę miedzyplatowa skośna widoczna jest masa tkankowa o charakterze naciekowym. 5,5x3,5x4cm. Guz o pozaciaganych spikularnych zarysach łączy się z oplucną. Wezy chłonne niepodejrzane, struktury kostne bez zmian. Trzon nadnercza z podłużną zmiana ogniskowa ". PILNIE DO PULMONOLOGA ONKOLOGA! do pełnej konsultacji neurologicznej. Konieczna pełna ocena stanu zdrowia, dalsze leczenie ! Pozdrawiam