Jak podnieść odporność u 5-letniego dziecka?

Jak mozna podniesc odpornosc u dzieka 5lat ktory ciagle choruje na zapalenie dornych drog oddechowych teraz siedzi w domu ale od wrzesnia idzie do przedszkola i obawiam sie ze bedzie jeszcze gorzej niz jest teraz stosowałam tran witaminy czosnek ale to nic nie dało bo choruje nadal prawie co dwa tygodnie

Michał Springer

Witam, dostępne są preparaty immunomodulujące (np. inozyna lub rybosomy bakteryjne). Celem dobrania odpowiedniej kuracji dla Pani dziecka, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.