Jak pomóc dziewczynie w ciąży?

Witam serdecznie mam na imie Krystian , mieszkam z moja dziewczyną Sandrą w holandi . Dwa tygodnie temu dowiedzielismy sie o ciazy . Jestesmy tu dwa miesiace i jestesmy zagubieni , nie znamy dobrze jezyka . Moja kochana ma 23 lata i od 3 dni strasznie boli ja brzuch . Wyplate mam dopiero w czwartek nie stac mnie na ginekologa i nie wiem co mam robic. Bardzo prosze o dobra rade , czy jak pojade do szpitala , co mam robic dobrzy ludzie posze o pomoc i z gury bardzo dziekuje r

Lek. Tomasz Budlewski

udać się do lekarza izby przyjęć najlepiej szpitala ginekologicznego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. sądzę że napewno udzielą konsultacji lekarskiej i porady co dalej robić.