Leczenie zęba i bóle

Witam. Kilka dni temu leczylem zeba mialem go ztrutego 2razy dentystka czyscila mi kanaly przez pierwsze dwa dni wszytko bylo dobrze, na trzeci Dzien zaczol mnie bolec minol juz tydzien i ząb boli mam jest wrazliwy na dotyk, lekko opuchnieta twarz. Jestem w holandi i nieznam jezyka zeby sie dogadac zebu umowic jako kolwiek wizyte. Co robic? Jaka jest przyczyna tego bolu?

Witam serdecznie,
Z przebiegu leczenia i opisywanych objawów wszystko wskazuje na konieczność powtórnego leczenia kanałowego zęba. W przypadku, kiedy z jakichś przyczyn jest to niemożliwe, konieczne może być usunięcie zęba. Należy jednak w takim wypadku uzupełnić brak, ponieważ pozostawienie brakującego zęba niesie ze sobą wiele przykrych konsekwencji.