Jak poprawić wygląd paznokci po wypadku?

Witam serdecznie, mam problem z paznokciami dużych palców u nóg. Miałam parę lat temu wypadek..... przejechane palce nóg samochodem. Paznokcie dorosły ale są grube i brzydkie. Nie mogę pogodzić się z tym ponieważ miałam piękne stopy. Bardzo dbam o stopy i niestety nic nie wpływa na poprawę paznokci. Proszę o radę..... Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza dermatologa lub medycyny estetyczne w zależnośc od badania będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie

Witam. Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów często wiąże się z anemią lub niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, bogatą dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania. Warto udać się na konsultację do trychologa ,dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.