Jakie kremy stosować ,aby odbudować ta warstwę lipidową skóry?

Dzień dobry,mam pytanie dotyczące odbudowania warswy ochronnej na skórze twarzy,poprzez urazy mechaniczne takie jak depilację, skóra została pozbawiona płaszcza ochronnego,jakie kremy stosować ,aby odbudować ta warstwę lipidową?dodam,ze policzki są bardzo zaczerwienione,czekam na odp,dziekuje,Anna

Dzień dobry, w celu odzyskania równowagi lipidowej należy uzupełnić jej komponenty. W kosmetykach należy szukać substancji takich jak: cersamidy, cholesterol i kwasy tłuszczowej. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.