Jak poprawić wygląd zębów?

Witam. Mam problem z zębami, mianowicie 1,2,3 z lewej strony oraz 1 i 2 z prawej. Chodzi o ubytki na zewnetrznej powłoce zęba, na miejscu których są wklęsłe brązowe miejsca, które najzwyczajniej wyglądają nieestetycznie. Czy da sie to wyleczyć i w jaki sposób można przywrócić te zęby do normalnego stanu wizualnego ? Oraz czy jest to bolesne? z góry dziękuję

Witam!
Musi Pan po prostu udać się do dentysty gdyż tylko on może ustalić czy pochodzenie ubytków jest próchnicowe czy inne... Na pewno da się je wyleczyć,ale sposób leczenia określi lekarz pobadaniu...Jeśli boi się Pan bólu,to można poprosić o znieczulenie!
Pozdrawiam.

Lek. dent. Katarzyna Wierzbowska

znieczulenia stosowane obecnie w stomatologii sprawiają że każda procedura może zostać przeprowadzona casłkowicie bezboleśnie - co do odbudowy to możliwości jest wiele począwszy od warstwowej odbudowy kompozytami po odbudowy protetyczne - wiele niestety zależy od decyzji ekonomicznej pacjenta - osobiście polecam korony cyfrowe LAVA
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Konieczna będzie wizyta w gabinecie stomatologicznym - istnieje wiele możliwości: estetyczna odbudowa kompozytowa, licówki ( kompozytowe/porcelanowe ), korony protetyczne. Jednak wybór należy oprzeć na obrazie klinicznym ( podczas badania w gabinecie ).