Jak poradzić sobie z bólem zęba skoro tabletki nie pomagają?

Witam rośnie mi ząb ósemka O góry strasznie boli ból promieniuje widać już 3 trzony czy jak to się tam nazywa od e miesięcy jem ciągle tabletki przeciw bólowe które już mi nie pomagają co robić

Należy wykonać zdjęcie celowane RTG zęba i zębów okolicznych. Na zdjęciu sprawdzić czy ząb rośnie prawidłowo i nie jest zatrzymany. Ocenić zęby sąsiednie czy ból nie pochodzi np. od zęba siódmego. Na ból zęba zalecam deksaketoprofen - maksymalnie 3 tabletki dziennie. Ząb ósmy można stymulować czymś twardym np gryząc surową marchewkę.