Jak poradzić sobie z dotykiem mężczyzny wbrew woli?

Witam. Kilkakrotnie pewien mężczyzna dotykal wbrew mojej woli moich piersi. Od tego czasu czuje obrzydzenie,niesmak,niechęć i zniesmaczenie.Czuje nadal jego dotyk.Nie umiem sobie z tym poradzić. Mam pretensje do siebie,ze nie urwalam kontaktu za pierwszym razem,byla okoliczność,ze nie mogłam urwać.Nie mogę na niego patrzeć. Musze mu oddać pewna kwotę. Co mam zrobic z tym poczuciem dyskomfortu i obrzydzenia? Mam 31 lat,on ma 41.

Dobry Wieczór Pani,

Została mocno przekroczona Pani granica osobista/intymna, co
znacząco wpłynęło/wpływa na obniżenie Pani nastroju (zajmując Pani myśli).

Zalecałabym Pani kontakt z psychologiem, by mogła Pani przepracować emocje, powodujące u Pani dyskomfort.

Z przesłaniem dla Pani tego, co jest Pani teraz najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com