Jak poradzić sobie ze zwiększoną ochotą na seks?

Msm problem, notorycznie zdradzalem moją nażeczoną przez internet, nawet doszło do tego że miałem sie spotkać z jedną kobietą na sex...niestety albo stety moja przyszła żona(już obecna)odkryła to.Szukałem po prostu kogoś do sexu,z moją żoną robimy to bardzo żadko.Ona nie potrzebuje a mi sę strasznie chce. Po wizycie u sexuologa dostałem tabletki depralin,kończę opakowanie i znów, czego nie było na poczatku zażywania tabletek-mam ochotę na sex. Jak sobie poradzić? Z kim o tym porozmawiać?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Dzień dobry!

Proszę wrócić do lekarza i przeanalizować to, w jaki sposób wpłynęły na Pana przyjmowane leki. Prawdopodobnie postawienie właściwej diagnozy, zrozumienie mechanizmu Pana zachowań i zaplanowanie możliwie najlepszej formy leczenia, powinno być wspólną pracą lekarza seksuologa, psychologa seksuologa oraz (być może) lekarza psychiatry.

Pozdrawiam!