Jak postąpić w przypadku wystąpienia krwawienia podczas stosowania Macmiror?

Stosuję lek Macmiror complex 500 i po wzięciu 7 tabletek nastąpiło krwawienie z pochwy (to nie miesiączka) i nie mam pojęcia co zrobić. Nie mam jak się udać do lekarza (przerwa świąteczna). Ogólnie wzięłam kolejne 3 tabletki od rozpoczęcia tego krwawienia więc w sumie zażyłam 10 z 12 tabletek z opakowania. Mam już odstawić i nie brać kolejnych 2?

Podczas terapii lekiem Macmiror może pojawić się krwawienie wcześniej, w przypadku nawrotowych infekcji radziłabym zrezygnowanie z antykoncepcji w tabletkach na jakiś czas.