Jak postępować przy siniakach po zastrzyku?

Witam, muszę samodzielnie robić zastrzyki w brzuch przeciwzakrzepowe ale ostatnie moje próby zostawiły kilka siniaków. Chociaż lekarz napisał żeby wstrzykiwać lek codziennie, czy nic by się nie stało jak bym ominął jeden dzień?

Lek. Tomasz Budlewski

powstawania siniak jest naturalnym procesem w tego typu leczeniu, wskazane kierowanie się zaleceniami lekarza prowadzącego, jeżeli ma Pan wątpliwości że powstałe siniaki są zbyt duże to konieczne jest wizyta u lekarza prowadzącego leczenie.