Jak postępować przy tej suchości nosa?

Witam, Czy suchość w nosie, z którego pobrany był wymaz na Covid może mieć jakieś znaczenie? Wymaz przebadano około 40h od pobrania (data i godzina jest na koncie pacjenta) wyszedł negatywny przy wielu objawach. Czy zwykłe badanie immunoglobulin (igm, igg, iga badane z innego powodu) wykryje przy okazji przebytą infekcję sars-cov-2? Pozdrawiam.

Tak. Zrób sobie badanie krwi w dwóch klasach Igm i Iga to się okaże czy przebyłaś COVID. Wynik negatywny w języku polskim to wynik zły. Nie lubię tej amerykańskiej terminologii.