Jak powinno wyglądać leczenie tego ucha?

Witam, mam luszczyce i od kilku miesięcy zaczęły się moje problemy z uchem, uczucie zapchania, wysiek, swędzenie. W badaniu wyhodowano aspergillus fumigatus, wzrost słaby, patogen alarmowy.Bardzo się boję czy da się to skutecznie wyleczyc? Jak powinno wyglądac leczenie? na wizytę muszę czekać kilkanaście dni.

Witam
W takim przypadku należy przeprowadzić skrupulatne badanie laryngologiczne uszu. Koniecznie powinna się Pani zgłosić do lekarza laryngologa. Oczywiście patogen da się leczyć
pozdrawiam.