Jak powinny być usuwane pieprzyki?

Witam. Ostatnio byłem w klinice w której wykonuje się zabiegi estetyczne. Poprosiłem o usuniecie pieprzyka z twarzy laserowo ale niestety powiedziano mi że mógł by na nowo powrócić do rozmiarów. Teraz chciałbym usunąćinny pieprzyk z nosa. Czy usunięcie pieprzyka z nosa jest możliwe laserowo czy tylko chirurgicznie?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że należy usuwać chirurgicznie, gdyż pozwala to na zbadanie materiału i określenie doszczętności usunięcia.