Jak powstrzymać damski wytrysk?

Witam. Od jakiegoś czasu jedna kwestia nie daje mi spokoju, mianowicie mowa o "damskim wytrysku." Wiele osób uważa to za swego rodzaju niesamowitość, jednak dla mnie jest to dość krępujące i nieznacznie ogranicza moją swobodę podczas stosunków. Myślę, że to nawet nie jest "damski wytrysk" a po prostu siusianie podczas stosunku, chociaż korzystanie z toalety zaraz przed niestety niczego nie zmienia. Problem nie występuje za każdym razem, aczkolwiek jest dość częsty. Pytanie - jak to powstrzymać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza seksuologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Lepiej to zaakceptować. Panowie zwykle sobie bardzo cenią taki stan ekscytacji Partnerki.
Walka z naturą jest nieefektywna i chyba niecelowa.

Pozdrawiam i życzę bardziej permisywnej postawy do swej seksualności i cielesności.

JW, Poznań, www.blog.seksuologia.com