Jak powstrzymać podniecenie?

Mam 18 lat i bardzo łatwo się podniecam, zwykła myśl o dziewczynie powoduje u mnie nagły wzwód. Masturbacja trwa bardzo krótko niestety i podejrzewam, że seks będzie też tyle trwał. Zauważyłem też, że po oddaniu moczu przez jakiś czas popuszczam go w majtki, zawsze mam też uczucie, że w pęcherzy jeszcze coś zostało ale nie moge tego wysikać. Czy to moze byc zwiazane z moim szybkim wytryskiem i bardzo latwym podnieceniem?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze, wskazana wizyta u urologa i odpowiednia diagnostyka - koniecznie