Jak pozbyć się kolczyka podskórnego?

4 lata temu zrobiłam sobie piercing na palcu. Kolczyk był ze stali chirurgiczn. Wygięty lekko pręcik z dwoma kuleczkami na końcach. Pręcik w kształcie łuku zakończony gwintami, na które zakręca się małe kuleczki. Pewnego dnia odkręciła się jedna kulka, ale kolczyk nadal tkwił w palcu. Za chwilę odkręciła się druga. Pręcik został w palcu. Miałam zrobiony rtg dłoni po ok 2 latach-nic tam nie ma. Ja czuję migrujący pręcik w ciele, ale lekarze mi nie wierzą. Wysyłają do psychologa. Proszę o pomoc

Dzień dobry, nie ma możliwości, żeby taki pręcik przemieszczał się po ciele, dlatego zapewne lekarze wysyłają Panią do psychologa. Zapewne tak samo jako kuleczki od kolczyka, sam pręcik też wypadł. Proszę zwrócić uwagę, że kiedy wykonamy sobie kolczyk, to wszystko się ładnie zrasta i nasze ciało jest zabliźnione, nie wycieka z niego ani krew, ani osocze. Warto więc skorzystać z rady lekarza i zarejestrować się do psychologa.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Pani,

Trudno jest mi wypowiadać się na ten temat.
Myślę, że Rezonans magnetyczny mógłby wskazać miejsce obecności pozostałej części po kolczyku.

Życzę Pani dotarcia do źródła,
Irena Mielnik-Madej