Jak pozbyć się męczącego uczucia ściśniętego żołądka?

Witam. Od ponad 4 miesiecy mam uczucie " scisnietego " zoladka. Zaczelo się od kilku stresujacych sytuacji w moim życiu. Myślę że właśnie to bylo przyczyną problemow że snem. Mam pytanie czy można pozbyć się tego męczącego uczucia scisniecia?

Witam Panią
Prawdopodobnie opisane przez Panią objawy mają podłoże
emocjonalne czyli są natury psychologicznej.
Możliwe, że źródłem Pani problemów ze snem
i uczucia " ściśniętego " żołądka są przeżywane emocje,
stres, przemęczenie lub inne zaburzenia o podłożu emocjonalnym.
Aby skutecznie wyleczyć Pani dolegliwości należy dotrzeć do źródła
problemu i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień dobry, Jeżeli dotąd nie poradziła Pani sobie samodzielnie, może to oznaczać, że będzie potrzebne wypracowanie nowych skuteczniejszych strategii radzenia sobie ze stresem. Zarówno zaburzenia ze snem jak i trudności związane z bólem żołądka są częstym symptomem o podłożu nerwowym. Pomoc specjalisty zdecydowanie przyspieszy proces leczenia. Proszę skorzystać z konsultacji psychologicznej celem określenia dalszych działań w tym obszarze. Pozdrawiam.