Jak pozbyć się moich problemów skórnych?

Witam, mam 27 lat i nigdy nie miałam problemów ze skórą twarzy. Wręcz przeciwnie, moja cera zawsze była prawie idealna pod względem jakichkolwiek zmian i wyprysków. Nie zmagałam się nawet z trądzikiem młodzieńczym. Niestety w zeszłym roku wszystko się zmieniło. Dodam, iż zażywam antykoncepcję od 17 roku życia w związku z silnymi bólami miesiączkowymi. W zeszłym roku, przebywałam pół roku za granicą i byłam zmuszona udać się do lekarza po Receptę na tabletki hormonalne. Niestety te, które biorę od początku nie były dostępne, dlatego lekarz przepisała mi inne, z trochę innym składem. Nie wiem czy jest to przyczyna moich problemów, ale od tamtego czasu mam ciągłe problemy skórne. Wróciłam do moich „starych” tabletek już 7 miesięcy temu, wiec wydawałoby się, iż jeżeli to był problem - wszystko wróciłoby do normy. Głównie Wyskakują mi zaskórniki zamknięte w okolicach czoła, skroni, policzków. A także inne zmiany trądzikowe, krosty - w okolicach ust (głównie nad ustami), brody. Próbowałam już wielu specyfików, zmieniałam pielęgnacje twarzy wielokrotnie. Próbowałam samych naturalnych kremów, żeli, jak i tych bardziej drastycznych. Różnych masek Glinkowych, kwasów, maści. Zmiana diety również nie pomaga. W jaki sposób mogłabym się tego pozbyć?

Dzień dobry proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych bądź dermatologa . Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana , zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Jeśli będzie potrzeba do leczenia mogą zostać dołączone również zabiegi laserowe. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl