Jak pozbyć się obrzęku po skręceniu kostki?

Witam. Około 5 lat temu skręciłam kostkę. Po ściągnięciu gipsu okazało się, że pozostał duży krwiak i obrzęk. Nie pomogły lasery, maści i ultradźwięki. Obrzęk (zdiagnozowany jako tłuszczak) pozostał do dziś. Nie przeszkadza mi w chodzeniu, ale szpeci. Chciałabym się dowiedzieć czym faktycznie jest ten obrzęk i czy mogę go jakoś usunąć?

Proszę spróbować terapii limfatycznej. Wcześniejsze zabiegi połączone z terapią limfatyczną przyniosłyby efekt (oczywiście właściwie wykonane). Pozdrawiam, Paweł Czarnocki