Jak pozbyć się tego problemu z oddychaniem?

Witam, jestem mężczyzną w wieku 24lat. Mam 192cm wzrostu oraz 120kg wagi. Od około roku mam problemy z wzięciem pełnego oddechu, objawiło mi się to razem z nudnościami, po gastroskopii wykazało, że mam refluks. Przeszedłem kilkutygodniową terapię lekową i pomogło z nudnościami a problem z oddychaniem jest nadal. Około miesiąc temu pojawiły się problemy z sercem, często przyśpieszone tętno i uczucie łomotania serca a dodatkowo od około tygodnia częsty ból głowy umiejscowiony z tyłu i przodu jak przy zapaleniu zatok. Miałem robiony holter ciśnieniowy, który nie wykazał nic niepokojącego. Miałem też robione EKG oraz badanie bezdechu sennego, które nie wykazały nic. Badania na tarczyce oraz usg - w porządku. Badanie krwi nie wykazało nic poza za wysokim cholesterolem(ok 250.) Nie wiem w jakim mam iść dalej kierunku z badaniami a czuje się co raz gorzej. Zauważyłem też, że objawy często nasilają się jak zjem coś ciężkostrawnego.
MĘŻCZYZNA, 24 LAT 2 miesiące temu

Czym jest kardiowerter-defibrylator?

Pacjenci, u których występują groźne dla życia arytmie (tachyarytmie), mogą zostać poddani zabiegowi wszczepienia kardiowertera-defibrylatora. O tym, co to jest i czym różni się od stymulatora serca, opowiada prof. Andrzej Biederman.

Na pewno ważne kompleksowe podejście do Pana objawów Wysoki wzrost i wysoka waga; cholesterol, bicia serca ; refluks! bóle głowy , objawy narastające ! Konieczna dieta zdrowa, lekkostrawna; bez cukrów i białej mąki, niski indeks glikemioczny!

Kontrola RR i pulsu Aktywność fizyczna ;

Nie można wykluczyć, że ból ma związek z przeciązeniem kręgosłupa; ze stresem, jest przejawem napięcia, niepokoju, złej diety etc etc może wynikać z zaburzeń metabolicznych ; ale też siedzenia przy komputerze, braku ćwiczeń

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty