Jak pozbyć się zbędnego tłuszczu z ud?

Witam, mam 13 lat :) Przy wzroście 163 cm ważyłam 64 kg. Udało mi się zmniejszyć ilość mojego przybytku do 57 kg :) Właściwie jestem prawie zadowolona ze swojej figury, biegam oraz skaczę na skakance. Problemem jest jednak tłuszczyk, który odłożył się na udach. Powoli go ubywa, ale ten proces jest naprawdę bardzo powolny. Jestem cierpliwą osobą i nie obawiam się ćwiczeń wysiłkowych, jednak chciałabym znaleźć skuteczny sposób na przyspieszenie jego "odejścia" :)
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

w tej chwili Twoja masa ciała mieści się w granicach szerokiej normy, ale powinnaś zwracać uwagę na to, co jesz, aby uniknąć problemów z nadwagą w przyszłości. Mam nadzieję, że nie odchudzałaś się drastycznymi dietami, które w Twoim wieku nie są wskazane i mogą niekorzystnie odbić się na zdrowiu. Odżywiaj się zdrowo i bądź nadal aktywna fizycznie.

Tłuszcz odkładający się na udach jest niestety bardzo oporny na spalanie, ale regularne ćwiczenia mogą mu zaradzić. Znajdziesz je na stronie www.abccwiczenia.pl.

Polecam Ci ciekawy artykuł, w którym zebrano porady pomocne w walce z nadmiarem tłuszczyku na udach: Jak szybko schudnąć z ud?

Pozdrawiam