Jak prawidłowo karmić 15-miesięczne dziecko?

Witam, Mam 15 miesiecznego chlopca i martwie sie, ze nie dostarczam mu wystarczajaca ikosc poprawnych posilkow. Nasze menu wyglada mniej wiecej tak: 7:00 mleczko z kasza manna i malinkami swiezymi badz musli , 150ml Ok 9:00 pol bananka Ok 11:00 jajeczniczka, omlet, paroweczka badz kanapeczka (roznie- czasem awokado, czasem maselko z serkiem i pomidorkiem itp) Ok 13 jogurcik 15:00 obiadek- niestety jednodaniowy, Mieszko nie lubi dwudaniowych
Lek. Katarzyna Szymczak

Nie ma całego jadłospisu, ale pierwsza część do obiadu wydaje się być jak najbardziej prawidłowa. Jeśli dobrze stoi w siatkach centylowych, nie widzę powodów do niepokoju.
pozdrawiam