Jak przebiega leczenie zaćmy u 4-miesięcznego dziecka?

Witam.Czekam na operacje zaćmy u mojej 4 miesięcznej córeczki . Jak przebiega leczenie i czy po operacji będzie normalnie widziała?

Witam.będzie usunięta tylko zaćma wiec córeczka będzie widziała tylko z silnym plusów szkłem korekcyjnym. Po w szczepieniu podczas drugiej operacji soczewki sztucznej powiedzmy w 5 roku życia widziała by prawie normalnie pod warunkiem że będzie leczona zaslanianiem oka dobrego aby nie rozwinęło się niedowidzenie w oku operowanym. Będzie to trudne dla Państwa i dla dziecka ale da się zrobić. Długa droga do sukcesu. Pozdrawiam serdecznie