Jak przytyć i jaką stosować dietę, żebym była zadowolona i lepiej się czuła?

Hej, mam 24 lata. Mam wzrostu 160 cm i ważę 50 kg. Wiem, że mam niedowagę i chciałabym przytyć parę kilo więcej. Jak mam to zrobić? Jaką muszę stosować dietę, żebym była zadowolona i lepiej się czuła?:) Z góry dziękuję i pozdrawiam cieplutko:)

Witam serdecznie,

Twoja masa ciała jest idealna w stosunku do wzrostu, nie ma potrzeby abyś przybierała na wadze.
Twoje aktualne BMI ma wartość 19.5 kg/m2.
Twoja wypowiedź nie wskazuje ponadto na objawy anoreksji.

Z pozdrowieniami