Jak radzić sobie z drażliwością i płaczliwością?

Dzień dobry, mam problem od jakiegoś czasu, który wraca co parę dni... jestem smutna, rozdrażniona,wybuchowa, płaczliwa, w pracy czuję wypalenie, drażnią mnie ludzie... czynności, które sprawiały mi radość cieszą tylko na chwilę. W jaki sposób mogę się wspomóc żeby wróciła radość życia?? Na rynku jest mnóstwo suplementów, leków, proszę o poradę, które mogłabym zacząć stosować , żeby sobie pomóc. Dziękuję

Szanowna Pani,

Suplementy diety nie są odpowiednią formą leczenia objawów, które pani opisała. Adekwatną formą pomocy byłaby psychoterapia lub/i leczenie farmakologiczne. Zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą lub lekarzem psychiatrą. Ze swej strony polecam psychoterapię poznawczo-behawioralną.

Pozdrawiam