Co może znaczyć moje psychiczne wyczerpanie?

Witam. Od prawie roku pracuje w dużej firmie, praca jest bardzo stresująca. Zawsze byłam spokojną i opanowaną osobą, a od jakiegoś czasu stałam się chodzącym kłębkiem nerwów.. Pojawiły się problemy ze snem, budzę się o trzeciej w nocy i nie potrafię zasnąć do rana, zaczęłam się chorobliwie objadać, zrobiłam się płaczliwa.. najgorsze jest jednak to uczucie napięcia w środku, tak jakbym miała za chwilę dostać zawał, które potrafi trwać godzinami.. mam ataki duszności i nudności.. nie wiem co robić.. czuję się wykończona psychicznie, nic mnie nie cieszy.. straciłam radość i chęć do życia.. a pracy rzucić nie mogę...

Witam
Opisane objawy mogą być skutkiem przeciążenia stresującą pracą i mogą oznaczać wypalenie emocjonalne. Proszę skorzystać z pomocy lekarskiej /lekarz pierwszego kontaktu ,który zleci podstawowe badania w celu podjęcia właściwej diagnozy opisanych objawów i zaproponuje dalsze działania/np. określone suplementy / i jednocześnie proszę rozpocząć psychoterapię, aby przyjrzeć się swoim emocjom, słabościom i znaleźć wewnętrzną siłę do dalszego działania oraz odnalezienia wewnętrznego spokoju i harmonii.
Pozdrawiam
Anna Szyda