Jak radzić sobie z silnym bólem podczas stosunku?

Witam. Mam poważny problem. Niedawno straciłam dziewictwo, z kolejnymi stosunkami jest coraz lepiej, ale mój partner nie może włożyć mi penisa całego bo czuję ogromny ból. Co się dzieję? Czy moja pochwa jest zbyt krótka? Bardzo proszę o pomc i odpowiedzi.

Dzień dobry!

Należy osobiście skonsultować się z prowadzącym lekarzem ginekologiem, w dalszym kroku z seksuologiem.

Pozdrawiam!