Co może oznaczać ucisk na pęcherz podczas stosunku?

Dlaczego podczas stosunku czuję, że chce mi się siku, jakby naciskało na pęcherz, mimo że tak naprawdę nie mam potrzeby skorzystać z toalety? Niedawno straciłam dziewictwo i mimo prób i z dobrą grą wstępną, nie potrafię osiągać przyjemności z seksu.

Dzień dobry!

To naturalne, dość częste odczucie, szczególnie u kobiet rozpoczynających współżycie, ze względu na kobiecą budowę anatomiczną.

Pozdrawiam!