Jak radzić sobie z tym napięciem w podbrzuszu?

Mam taki problem ze sprawami intymnymi. Mam 27 lat. Za każdym razem gdy zaczyna sie u mnie podniecenie to zaczyna mnie palić podbrzusze, jakby pod spojeniem łonowym. Dodatkowo zaczynam oddawać duże ilości moczu i gdy pęcherz wypełni sie nawet do połowy to wtedy czuje już dyskomfort i parcie. Chodze niemal ciągle sikać, nawet co 5 minut. Mam jakby napięcie podbrzusza. Wszystko przechodzi po jakimś czasie od ustania podniecenia i uspokojenia sie. Bardzo mi to przeszkadza w życiu seksualnym, gdyż nie sprawia mi to takiej przyjemności jak jeszcze pare lat temu. Co to może być przykładowo i jak sobie z tym poradzić? Do kogo można się udać? Aktualnie jestem singlem i przez te dolegliwości rezygnuje z randek i spotkań, czuje sie z tym źle.

Dzień dobry.

Wskazane jest wykonanie badań laboratoryjnych z krwi oraz badania moczu po uprzedniej konsultacji urologicznej. Jeśli lekarz urolog wykluczy podłoże somatyczne (organiczne) wówczas należy skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam, DPW