Jak rozjaśniać przebarwienia skórne?

Witam mam problem z przebarwieniami na skórze. Są one mocno brazowe (hipermalanoza?) najbardziej chciałabym sie ich pozbyć na nogach ponieważ nie moge chodzić w spódniczkach jest to strasznie uciążliwe ale nic nie pomaga z żadnych zabiegów kosmetycznych ani kremów rozjaśniających, 1raz zastosowałam Cosmelan troche pomógł ale strasznie drogi oraz w jednym miejscu raz laser jest mała poprawa ale nadal jest to widoczne! Czy jest coś co całkiem Mi pomoże rozjasnić te plamy???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu rozpoczęcia skutecznego leczenia zmian konieczna jest wizyta u dermatologa, który postawi rozpoznanie. Podczas wizyty zostanie wdrożone skuteczne leczenie.