Jak rozpoznać bielactwo wrodzone częściowe?

Witam. Chciałam się zapytać jak rozpoznać bielactwo wrodzone częściowe? Jak wyglada czy choroba rozwija sie z wiekiem? Córka ma 14 miesięcy i od urodzenia na nóżce (lydce) ma wybarwione prostokątne miejsce. Zastanawiam się czy może to być właśnie bielactwo czy może być po prostu odbarwieniem?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza pediatry, po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedziec.