Jak rozpoznać okres w 7-dniowej przerwie podczas korzystania z tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, jak rozpoznać miesiączkę? Chodzi mi o to jak rozpoznać okres w 7-dniowej przerwie podczas korzystania z tabletek antykoncepcyjnych(1 opakowanie, po raz pierwszy stosuję) ponieważ przez pewien czas mam plamienia miesiączkowe, które są raczej działaniem niepożadanym tabletek antykocepcyjnych..

rozpoznanie miesiączki jest do niczego niepotrzebne. Moze jej nie byc. Ważne żeby nie robic wiekszej przerwy niż 7 dni