Jak rozumieć opis badania RTG kończyn dolnych?

Witam, chciałam zapytać jak mam rozumieć opis badania rtg kończyn dolnych:miednica w asymetrii ustawienia, zrotowana w stronę prawą z wyzszym stawieniem prawego stawu biodrowego i praweo stawu kolanowego o ok.1,7-1,8 cm. (może to być pozorne skrócenie wynikające z niewiekiej rotacji ustawienia kończyn). w wymiarze górno-dolnym lewa kość udowa krótsza ok 1 cm. Chciałabym podjąć się leczenia operacyjnego mojego schorzenia ponieważ oraz gorzej mi się chodzi, boli prawe biodro kolano i noga puchnie

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udac się do lekarza ortopedy, po bezpośrednim badaniu lekarskim oraz łącznej interpretacji powyższego badanie będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.