Jak rozumieć te wyniki na toksoplazmozę?

Witam! Choruje od ponad 10 lat i moje objawy pokrywaja sie z objawami boreliozy. Obecnie czekam na wyniki szesciu badan w kierunku boreliozy. Zrobilam tez rozszerzony pakiet badan dla kobiet planujacych ciaze. Prosze o pomoc w interpretacji nastepujacego wyniku:  toksoplazmoza IgG: >650.0 0.0-1.0 niereaktywny, 1.0-30.0 niejednoznaczny, od 30.0 reaktywny. Dodam, ze nigdy nie zdiagnozowano u mnie toksoplazmozy i nigdy sie na to nie leczylam. Dziekuje. Maria

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki wskazują na kontakt lub przechorowanie w przeszłości, najpewniej bezobjawowo.
Pozdrawiam