Jak schudnąć z pośladków, ud, łydek, bioder i tzw. oponki na brzuchu?

Jestem dziewczyną, 12 lat, 157 cm, 65 kg – 111 cm w udach, 75 w talii. Chcę schudnąć z pośladków, ud, łydek, bioder i tzw. oponki na brzuchu. Jest to dla mnie bardzo uciążliwe, a zwłaszcza że mam rozstępy na udach! Ćwiczę już miesiąc bez skutków, waga nie ruszyła z miejsca, jem tylko jedną słodką rzecz na tydzień! Proszę o pomoc, bo nie mogę wytrzymać z moją tuszą.

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

być możesz popełniasz jeszcze inne błędy żywieniowe, o których nie zdajesz sobie sprawy, dlatego Twoja masa ciała nie spada. Czasami sama aktywność fizyczna niepoparta prawidłowym odżywianiem nie daje efektów. Musisz wiedzieć, jak się prawidłowo odżywiać, a dowiesz się tego z artykułów http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki oraz http://portal.abczdrowie.pl/dieta-dla-nastolatka

Dodatkowo warto zwrócić się o pomoc do dietetyka, który ułoży dietę dopasowaną do Twojego stylu życia i wieku oraz nauczy, jak zdrowo się odżywiać. Nie warto stosować popularnych diet odchudzających, które mogą negatywnie odbić się na Twoim zdrowiu, zaburzyć przemianę materii, doprowadzić do efektu jojo. Odchudzanie na własną rękę, zwłaszcza w Twoim wieku, jest niewskazane.

Pozdrawiam