Jak się przygotować do operacji tarczycy?

Witam 23.02 idę na operację tarczycy do szpitala w Jaworznie.Proszę o poradę jak mam sie przygotować do zabiegu ? co mam zabrać ( wiem że wyniki badań ) ? Przy ustalaniu terminu powiedziano mi tylko że około 9 mam przyjść z rzeczami.Przeczytałam różne fora internetowe i każdy ma jakieś swoje rady a ja bym prosiła o rade od specjalisty który sie tym zajmuje.Jak długo będę w szpitalu ? Pozdrawiam i czekam na odp

Trzeba do przyjęcia przyjść na czczo, zabrać ze sobą wszystkie wyniki badań jakie Pani ma (USG tarczycy, wynik biopsji jeśli takowa była) także świeże (nie starsze niż miesięczne) wyniki badania laboratoryjnego TSH i fT4. Na oddziale będą wykonane podstawowe badania laboratoryjne, EKG i zostanie Pani skonsultowana przez anestezjologa. Najczęściej zabieg wykonywany jest na drugi dzień. W szpitalu zazwyczaj jeszcze przebywa się dwie doby po zabiegu.