Jak skutecznie leczyć niedoczynność tarczycy?

Witam, mam 23 lata i zmagam się od prawie 4 lat z niedoczynnością tarczycy. Pomimo brania leków Ethyrox 50 w tygodniu 75 w weekendy. Brałam przez jakiś czas 100 później 120 ale nie było żadnych efektów, wyniki zamiast iść w dół szły w górę. Nie mam apetytu, jestem wiecznie zmęczona senna. Nie wiem już jak wspomóc tarczycę to prawidłowej pracy. Od jakiegoś czasu zażywam również tabletki antykoncepcyjne Vines ponieważ miałam duże problemy z miesiączką, w końcu po braniu tych leków się unormowała. Czy to ma jakiś wpływ na przebieg leczenia? Jak mogę dopasować leki tak, żeby w końcu mogła normalnie funkcjonować, co powinnam dodatkowo zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Jaki poziom ostatnio oznaczonego tsh? Proszę konieczne udać się do endokrynologa