Jak skutecznie leczyć te upławy?

Dzień dobry, Od poniedziałku/wtorku doskwierają mi upławy tzn biały gesty śluz, pieczenie, swędzenie i ból, wczoraj poprosiłam o wystawienie e-recepty i poprosiłam o Gynazol wykupiłam go i zaaplikowalam ale czuje ze dziś jest chyba gorzej czy tak powinno być?
KOBIETA, 21 LAT 11 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

jeśli odczuwa Pani pogorszenie objawów po zastosowaniu Gynazolu, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem, aby ocenił sytuację. Może być konieczne podjęcie innych działań lub zmiana leczenia, jeśli aktualne nie przynosi ulgi. Ginekolog będzie w stanie dokładniej ocenić objawy i zaproponować dalsze postępowanie.

W przypadku infekcji intymnej zaleca się także zachowanie odpowiedniego poziomu higieny i unikanie czynników mogących pogorszyć sytuację (np. noszenie zbyt obcisłej bielizny).

Więcej informacji o podanym problemie znajdzie Pani w artykule, do którego odsyłam poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/gynazol-dzialanie-wskazania-przeciwwskazania-dawkowanie-skutki-uboczne

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.