Jak skutecznie wyleczyć depresję u córki?

Psychiatra stwierdził że depresja mojej córki ma podłoże wyłącznie organiczne więc tu moje pytanie jak to leczyć bo leki bierze od lat były elektrkwstrzasy szpital ma od kilku lat terapię CBt i nic nie pomaga o jeszcze można zrobić

Witam, z pewnościę, skonsultowałbym innego psychiatrę ale także jakiegoś doświadczonego psychoterapeutę.
Podłoże organiczne oznacza, że wystąpienie objawów można wiązać z rozpoznaną chorobą mózgu. Organiczne zaburzenia afektywne są dysfunkcją mózgu, wywołaną chorobami, uszkodzeniami lub urazami. Mogą występować w każdym wieku, jako skutek procesu chorobowego, większość zaczyna się w wieku dorosłym i senioralnym. Niektóre są nieodwracalne i postępujące. Poza tym uważa się także, że organicznymi przyczynami mogą być różne choroby serca. Rozpoznanie organicznych zaburzeń nastroju powinno się opierać na stwierdzeniu innej choroby, w której przebiegu doszło do uszkodzenia mózgu i istnieje związek czasowy między powstaniem uszkodzenia a wystąpieniem zaburzenia.
Czy coś takiego stwierdzono u córki ? Jeżeli nie to może lekarz użył terminu depresja organiczna, który czasami stosuje się przy tzw. epizodzie ciężkiej depresji - depresji endogennej.
W każdym razie tak jak wspominałem dobra psychoterapia, a czasami nawet lepsza bywa hipnoterapia
Pozdrawiam