Jak skutecznie wyleczyć świerzb u dorosłego?

Witam, jakis miesiac temu wreszcie trafnie zdjagnozowano u nas swiezb,po niezliczonych wizytach u lekarzy ktorzy twierdzili ze to rozne inne przypadlosci. Leczenie infectoscab'em przynioslo wreszcie oczekiwane rezultaty choc wczesniej podejrzewalam i profilaktycznie "odkazalam" dom juz od kilku tygodni, wiec podczas leczenia wszystkie mozliwe profilaktyki higieniczne byly na porzadku dziennym, do dzis zreszta. Chyba weszlo nam to juz w krew. Niestety, diabelstwo wrocilo wiec kolejna faza z Infecto... U mnie niestety nic nie zdzialal. Ratunku!!! wygladam gorzej jak przed leczeniem, zaczely pokazywac sie rumienie... co to moze byc????przeciez z higieny nie moglam dostac po tej masci jakiegos grzyba?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć