Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak sobie poradzić z tym niewyspaniem?

Witam. Mam 21 lat, choruję na depresję od 18 roku życia, jednak prawidłowe leczenie podjęłam 7 miesięcy temu. Przyjmuję 1 tabletkę rano 60 mg o nazwie Dulsevia. Odczuwam poprawę, ponieważ nie mam już tak bardzo nasilonych objawów jak wcześniej. Jednak od 2 miesięcy mam problem z energią. Śpię po 10- 12 h na dobę, jednak wstaję niewyspana oraz z brakiem sił do czegokolwiek. W ciągu dnia bardzo chce mi się spać. Próbowałam zmniejszyć ilość snu, jednak nie przynosi to żadnych efektów. Mocna kawa nie pomaga, energetyki również. Robiłam badania na tarczycę oraz T3 i T4 osobno - wszystko jest w porządku. Jak sobie z tym poradzić ?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Witam! Najlepiej porozmawiać z lekarzem prowadzącym leczenie depresji. Być może należałoby zmniejszyć dobową dawkę Duloksetyny - są ludzie bardziej wrażliwi na różne leki. Może wystarczy dawka 30 lub 45 miligramów na dobę. Lekarz leczący powinien sobie z sygnalizowanym problemem poradzić. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy