Jak sobie radzić z nietrzymaniem stolca?

Witam serdecznie Mam problem...ponieważ pod wpływem stresu puszczają mi zwieracze... w sensie z pupy... no i nie chce nosić pampersów tylko jakieś podpaski czy coś... bo nie jest to obfite ale jednak występuje... dlatego chciałem spytac jakie moglbym nosić do stringów no i bardziej z tyłu.. Pozdrawiam.

Doraźnie może Pan stosować tampony doodbytniczo lub podpaski - jeśli plamienia są niewielkie wystarczą standardowe podpaski, które kupi Pan niemal w każdym sklepie (polecam te ze skrzydełkami - nie przesuwają się podczas chodzenia). Może Pan zakupić również wkładki higieniczne - są takie przeznaczone specjalnie do stringów (o trójkątnym kształcie), jednak są cieniutkie i ochrona może okazać się niewystarczająca.

https://terapiaslomka.wordpress.com/