Jak sprawdzić, czy tampon nie utknął w narządach intymnych?

Jestem pewna, że wieczorem po kąpieli zaaplikowalam tampon. Jednak w łóżku, przed stosunkiem nie znalazłam sznureczka. Wkladalam palec, i próbowałam wyczuć czy jest w środku, jednak wydawało się, że go nie ma.. Czy możliwym jest że przez wydzieline, podczas gry wstępnej tampon poprostu sie wysunął, czego nie poczułam? Czy wkładając palec powinnam do niego dotrzeć? Partner nie czuł żadnego ciała obcego przy stosunku, jednak trochę się przestraszylam. Nigdzie w domu nie znalazłam swojej zguby a chwilowo, nie mam możliwości skorzystania z wizyty u lekarza, ponieważ spędzam urlop za granicą, gdzie opieka lekarska przysługuje mi tylko w nagłych przypadkach.

Witam. Myślę, że nie ma powodu do zmartwienia. Mało prawdopodobne, że nie jesteście oboje z partnerem wyczuć tamponu, a on jednak tam jest, pochwa ma ograniczoną objętość. Może rzeczywiście wypadł i gdzieś się znajdzie, a najprawdopodobniej go po prostu nie założyłaś. Jednak żeby mieć pewność i dla uspokojenia warto będzie zgłosić się do lekarza po powrocie. Od czasu do czasu w moim gabinecie zdarzają się takie spanikowane pacjentki . U większości nic nie znajduję. Ale czasami wyciągam kilkutygodniowe tampony, a to już jest niebezpieczne dla zdrowia.
pozdrawiam