Jak sprawdzić ten kolor stolca?

Drodzy Specjaliści, czy jest jakas fizjologiczna przyczyna tego, że od 12 dni wszystkie moje wyróżnienia (wyprozniam sie zawsze 1 do 3 razy dziennie) są koloru wściekle żółtego jak słoneczniki Van Gogha. Leki które biore to euthyrox oraz vigantoletten 2000 i alfadiol (czerwone tabletki z olejem arachidowym). Reszta tabletek jest biała jak śnieg (k2 i calperos). Dwa tyg temu skonczylam metypred i amoksiklav. Czy to niepokojące? Nie jem nic żółtego, wszystkie stolce są tak samo wsciekle żółte.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego